z archiwum mo z ramka Jak wynika z wciąż nieoficjalnych wyników Komisji Wyborczej ponownie zostałem wybrany radnym z Osiedla Zamkowe. Dziękuję za wsparcie i zaufanie – wszystkim tym, którzy brali udział w niedzielnych wyborach. Frekwencja na Dolnym i Nowym Zamkowym osiągnęła niemal 52%! 

Dziękuję wszystkim – Stefance i reszcie rodziny, sąsiadom, współpracownikom, sztabowi, koleżankom i kolegom z pracy i tym z osiedla, młodzieży z Klubu Absolwenta, członkom Towarzystwa Przyjaciół Będzina, mieszkańcom całego Zamkowego i wszystkim tym, którzy brali udział w niedzielnych wyborach. 

Frekwencja na Dolnym i Nowym Zamkowym raz jeszcze okazała się bardzo wysoka. Wszyscy możemy być z tego dumni. Głosy 413. mieszkańców naszego osiedla (nieco ponad 45% głosów ważnych w okręgu) to dla mnie wielkie zobowiązanie. Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za zaufanie, jakim zostałem przez Was obdarzony. 

Gratuluję dobrych wyników pozostałym kandydatom z okręgu i dziękuję za kulturalną rywalizację. Poniżej wyniki głosowania podane przez OKW.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Marcin Lazar (TPB) - 413 głosów

Krystyna Antosik (PO) - 161

Iwona Szaleniec (KRZ) - 154

Robert Płomiński (SLD) - 127

Wikarek Rafał (GB) - 60

i aż 56 głosów nieważnych

wyniki mo

Ps. A tymczasem w Warszawie PKW wciąż liczy i liczy…. Bardzo to przykre. Pozostawmy to bez komentarza.

Będzin, 17 listopada 2014

No i są. Oficalne wyniki podane przez PKW   link PKW ws 2014
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com