Wystartuję w nadchodzących wyborach parlamentarnych​

Marcin Lazar

Marcin Lazar

Szanowni mieszkańcy, 

Zbliżające się wybory parlamentarne, to czas decyzji. Wspólnie odpowiemy na pytanie jakiego państwa chcemy. Państwa otwartego na obywateli, czy państwa zawłaszczonego przez partie polityczne. 

Tymczasem wojna polsko-polska trwa. Dlatego tak ważni dziś są kandydaci, którzy potrafią łączyć różne środowiska, kandydaci otwarci na dyskusję, ale twardo broniący praworządności i samorządności. Wyniki wyborów samorządowych, a także w pewnym stopniu wybory do Parlamentu Europejskiego, pokazały jak ważni dla mieszkańców Zagłębia są kandydaci bezpartyjni, jednoczący a nie dzielący. 

W związku z powyższym w imieniu bezpartyjnych środowisk, które zachęciły mnie do podjęcia tej decyzji, ogłaszam start w nadchodzących wyborach parlamentarnych i zgłaszam moją kandydaturę w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. 

Jestem głęboko przekonany, że jedynie młody, energiczny i co ważne – bezpartyjny kandydat, wolny od powiązań i postpeerelowskich zaszłości, jest w stanie zjednoczyć głosy mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego, a w senacie godnie reprezentować wszystkich mieszkańców powiatów będzińskiego, zawierciańskiego i Dąbrowy Górniczej. 

Informacje o komitecie, z którego wystartuję ogłoszę w przyszłym tygodniu. Proszę Was o poparcie dla kandydata, dla którego wartości są ważniejsze od dyspozycji partyjnych.